Spoločnosť GRIZZLY s.r.o. patrí v súčasnosti medzi lídrov v oblasti sanácie muriva v Európe.

Máme viac ako 20 kmeňových zamestnancov a v rámci partnerskej spolupráce s tými najlepšími rozvíjame naše aktivity na profesionálnej úrovni.

Ročne realizujeme sanáciu muriva na viac ako 300 objektoch medzi ktoré patria kultúrne pamiatky, sakrálne stavby, rodinné domy, bytové domy, administratívne objekty, obecné úrady, školy a podobne.

Všetci naši pracovníci sú riadne vyškolení, majú zabezpečované pravidelné BOZP a používajú profesionálne strojné zariadenia.

Sme držiteľmi certifikátov kvality ISO 9001, ISO 14001 a OHSAS 18001 vydaných nemeckou akreditačnou spoločnosťou TÜV SÜD.

Bola nám udelená licencia pre sanáciu muriva od Slovenskej komory pre sanáciu muriva nakoľko naše práce vykonávame kvalitne, precízne a podľa schválených technologických postupov.

Naša spoločnosť má vlastnú divíziu pre výskum, vývoj a výrobu strojných technológií a chémie pre sanáciu muriva. Hlavným úspechom v roku 2017 je uvedenie prvej špeciálnej lanovej píly na podrezávanie muriva , ktorá svojimi kvalitami predstihla všetky doteraz dostupné stroje na trhu.

Tento stroj nesie názov „Ultimate WS pro“.


Ďalším veľkým úspechom je aj vytvorenie nového injektážného krému pre sanáciu muriva pod obchodným menom „AQUAPROTECT nano“. Tento jedinečný krém hydrofobizuje materiál na molekulárnej úrovni a tým sa stáva maximálne voduodpudivý.

Vlastníme niekoľko patentov a ochranných známok v oblasti sanácie muriva a budujeme modernú spoločnosť, inovatívne výrobky a nové štandardy v našej oblasti.

Zaviedli sme nasledujúce technológie:

AQUAPROTECT nano, AQUAPROTECT shield, AQUAPROTECT inox.