Naša spoločnosť GRIZZLY s.r.o. je lídrom na trhu v oblasti sanácie muriva.
Našu vysoko doceňovanú profesionálnú prácu a postupy vykonávame na uzemí Slovenskej republiky, v Rakúsku, v Maďarsku a v Českej republike.
 
Naša spoločnosť sa venuje okrem služieb aj vývoju a výrobe strojnej mechanizácie a chémie pre sanáciu muriva.
Vďaka týmto širokým aktivitám v oblasti sanácie muriva sme jednotkou na európskom trhu.
 
GRIZZLY s.r.o. je jedinou firmou, ktorá je držiteľom ISO certifikácií pre sanáciu muriva na Slovensku.
Všetci naši zamestnanci sú držiteľmi osvedčenia pre sanáciu muriva od Slovenskej komory pre Sanáciu muriva. 
 
Výberom našej spoločnosti pre sanáciu Vášho objektu, robíte to najlepšie rozhodnutie, ktorým získate profesionálny prístup a použitie certifikovaných materiálov.
 
Tak ako v každom remesle aj v našom treba vedieť oddelovať kvalitné firmy od neodborných firiem. 
 
 
1. Pri výbere firmy treba prihliadať nato aby vedela podrezať všetky typy muriva. Mnoho krát sa stáva, že dom je postavený z viacerých typov stavebných materiálov a firma podreže len jednoduché tehlové murivo.
Potom na stavbe ostávajú nepodrezané častí múrov, ktoré vážne skomplikujú ďalšie práce
 
2. Je veľmi dôležite aby firma používala certifikované materiály na podrezávanie múrov. Vždy si pýtajte ešte vopred certifikát k polyetylénovej fólii a k malte na výplň škáry.
Veľa krát sa používajú čierne fólie s recyklovaného odpadu, ktoré nemajú konzistentnú kvalitu alebo kléber na obklad ako výplň škáry.
 
3. Dobrá firma musí používať na výplň škáry tlakové šnekové čerpadlo. Iba týmto spôsobom sa malta dostane pod celú šírku muriva a plne zaistí statiku Vášho domu. 
Do škáry sa nemôže tlačiť PUR pena ani riedke cementové zmesy - tieto postupy ohrozia Váš objekt ! Tak isto nestačí položiť maltu na fóliu a zatlačiť do škáry - malta sa zhrnie na začiatku do 5cm.
 
4. Dobrá firma dokáže poskytnúť na svoje práce doživotnú záruku.
 
 
 
 
 
 
Preto je dôležité, aby ste riadne zvážili výber firmy, ktorú si zvolíte na realizáciu Vášho projektu.
Vždy si treba vopred overiť technický postup každej firmy, aby ste mali istotu dobrej ponuky.
 
My veríme, že naše dlhoročné skúsenosti,dobré ceny a veľmi kvalitné technické postupy budú pre každého zákazníka istotou správnej voľby. 
 

podrezanie muriva do 24 hodin           podrezavanie muriva dozivotna zaruka ltw           skusenosti referencie podrezavanie muriva           kvalita podrezanie muriva premium